מחפשים מוסך פולקסווגן בצפון?

מרכז שירות די-וואגן מוסך מוביל שהוקם ע"י מר' ג'מיל ח'לאילה בעיר עכו המעניק טיפול איכותי לרכבי המותג פולקסווגן, מציע את כל שירותי מוסך, לרבות דיאגנוסטיקה, תיקון רכב, טיפולים, תחזוקה הכנה לטסט, אבחון תקלות ועוד …

השרות ניתן לרכבי פולקסווגן פרטיות וגם פולקסווגן מסחריות. אנחנו לא עוד מוסך, אנחנו מוסך מיוחד, בואו תכירו ותגלו בעצמכם.

סמל לוגו פולקסווגן

למה אנחנו?

כדי שהפולקסווגן ימשיך להיות הפולקסווגן שאתה מכיר

במרכז השירות דוגלים בעבודה עפ"י הסטנדרטיים שקבע משרד התחבורה ועל פי הנחיות והוראות היצרן. כולנו אוזן קשבת ללקוח, מחפשים פתרונות יצירתיים, בודקים כל מקרה לגופו, ללא קיצורי דרך ועקיפות, עומדים במבחני התוצאה.

במרכז השירות ניתנים השירותים

מכונאות

ע"י מכונאים ומערכות מתקדמות

איתור ואבחון תקלות

כלים מתקדמים, יועצי שירות

חשמל

חלפים, אביזרים וציוד מקצועי

מוסך מסחריות פולקסווגן

הצוות המקצועי שלנו לשירותך

אנחנו זכינו בצוות העובדים הנפלא ואת/ה זכית בשירות שלו. צוות למופת, מיוחד ומתגאים בו בגלל המקצועיות שלו והאכפתיות שלו ללקוח ועושה את תפקידו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר.

למה לקוחות ממליצים עלינו? כי הם נהנים מרמת מקצועיות גבוהה ויחסי אנוש מעולים ואת זה יכול להעניק ולתת רק צוות מנצח.

יש לך תקלה/בעיה/סוגיה? אל תהסס לפנות אלינו, צוות שלם ינסה לעזור ולמצוא את הפתרון המתאים עבורך.

אנו מאמינים כי פתרון של כל תקלה בכל מערכת אשר היא הנו פרי: ניסיון נותן השירות + ידע והשכלה + הכרת הסיפור שעומד מאחורי התקלה + עבודה לפי הנחיות וכללים + משמעת + הקפדה
פולקסווגן גולף

מענה = חיוך

* הלקוחות שלנו

צעירים עם הגולף והפולו או מנהלים עם הפאסאט או קבלנים עם הטנדר או משפחות וזוגות עם הג'יפ או נהג עם המונית/טרנספורטר, במילים אחרות כווווולם.

* נעשה ככל האפשר למענך

רכב מושבת, תקול, על גרר או עבר תאונה = חוויה לא נעימה, למה חוויה לא נעימה? כי היא כרוכה בזמן, כסף, התעסקות ולפעמים כאבי ראש. מוסך מצליח יעשה את המקסימום כדי לאתר את התקלה, למצוא את החלף שצריך, לרכוש את החלק הנדרש, יתייעץ, ו... הכל בסופו של דבר למען השקט שלך ולמען השם הטוב שלנו.

לא לחשוב פעמיים

ידוע כי רכבי פולקסווגן הם מותגים יוקרתיים ולכן המחיר שלהם גבוה יחסית למותגים אחרים וגם החלקים והחלפים שלהם, לכן בעלי רכבי פולקסווגן רבים נוטים לדחות את הטיפול התקופתי או את הטיפול בתקלה מסוימת, וזו טעות גדולה, כי כל דחייה עלולה לגרום לנזק יותר גדול, מתקלה פשוטה לתקלה מורכבת, מתקלה שדורשת חלף או חלק אחד לתקלה הדורשת מספר חלקים וחלפים, מתקלה שדורשת מספר שעות לתיקון וטיפול לתקלה הדורשת יום או יותר, לכן עדיף לטפל בזמן ולמנוע נזק עתידי.

למען הסר הספק

מוסך די-וואגן אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בארץ אך הינו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. מצורף בזאת אישור משרד התחבורה.

אנו זוכים להעניק שירות ללקוחות מהאזורים והיישובים

חיפה - הצפון - עכו - נהריה - הגליל המערבי - הקריות